Specificaties
Markeren:
Hoogdrukslangmachine E130-I
,Hydraulische hogedruk slangmachine
,E130-I Hoogdruk hydraulische slangcremper
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
P32 Hogedrukslangkrimptang
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-e130-I
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Hoogdruk Hydraulisch slangkrimpgereedschap Finn Power P32 Handmatige slangkrimp
Hoge druk slangcrimper MS-P32
Beschrijving
De MS-P32 hogedruk slangcremer heeft een grote openingscapaciteit, een krachtige krimpkracht en een snelle werking.industriële pijpleiding, stalen buisverbindingen en toepassingen voor de overbrenging van elektrische energie.
Voordelen
- Stempelstapel voor een gemakkelijke en veilige installatie
- Double bevel master die voor hoge nauwkeurigheid en maximale kracht
- Voetpedaalbesturing voor veiligheid en verbeterde productiviteit
- Gebruikersvriendelijke knoppen voor een snelle en gemakkelijke bediening
Technische gegevens
| Model | MS-P32 Hoogdrukslangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
P32 SETTEN VAN DE KRIMPMACHINE
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30-34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
Verwijder
• * geeft niet-standaard strijksets aan
• Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
• Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.