51M Manual Hose Crimping Machine
,Goedkope handmatige slangkrimpmachine
,Energiebesparende gebruikte slangkrimpmachine
MS-51M is een handgestuurd slangcrimper dat geen stroomvoorziening vereist. Het is de ideale keuze voor locaties zonder toegang tot stroom. Met 10 strijksets kan het slangcrimper van 1/4 inch tot 2 inch 4SH.
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- Drukmeter voor een duidelijke bewaking van het systeem tijdens het krimpen
- Ergonomisch ontwerp voor een gemakkelijke bediening, zelfs voor nieuwe gebruikers
- Drijfsetdoos voor veilige installatie en opslag
| Model | MS-51M slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 300 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handmatig krimpen |
| Lange | 980 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 510 (mm) |
| Gewicht | 200 (kg) |

| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 tot en met 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
• * voor niet-standaard strijksets
• Op maat gemaakte strijksets zijn verkrijgbaar met verschillende krimpgroottes
• Tool voor snelle verandering
• Snel wisselen van de matrijzen
• Elektrische aandrijving
• UC-controle
10 sets met hardheid 59-63HRC, gemaakt van hoogwaardige grondstoffen.
Hoogdrukmeter van hoge kwaliteit, schokbestendig met stabiele configuratie.
Gepersonaliseerde kleur en gepersonaliseerde uitstraling voor slangkrimpmachine.
Handmatige slangcrimpmachine kan worden gebruikt voor hydraulisch slangassembly crimping, roestvrijstalen buis swaging, lage druk slang crimping, en kabel of draad verbinding.

Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.