Specificaties
Markeren:
Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine voor buizen
,Stabiliteit Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine
,51 KH buisverminderingsmachine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
51KH Gebruikte hydraulische slangpersmachine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
670*430*1520mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51KH
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Gebruikte hydraulische slangcrimping machine voor verkoop slang ferrule crimping tool
HIDRAULISCHE Slangen Krammachine GEBRUIKT MS-51KH
MS-51KH slangpersmachine is uitgerust met multifunctionele krimpmodus, snelle krimpcapaciteit en levert goede kwaliteitsresultaten.Deze machine biedt een hoge crimping nauwkeurigheid en is gemakkelijk te bedienenHet wordt hoofdzakelijk gebruikt voor het krimpproces van hogedruk hydraulische slangverzamelingen in de machinebouw en kan ook worden gebruikt voor het krimpproces van stalen buizen,met name grote buizen en buizen met een onregelmatige vorm.
Hoofdkenmerken
- Duitsland technologie met gesmeed krimpkop
- Sterke matrijzen maken verbindingen met de meestermatrijzen.
- Hydraulische klep die met hoge stabiliteit werkt, zonder schudden en blokkeren
- Voetpedaal maakt beide handen vrij om grote slangen te hanteren
- Bedieningspaneel met multifunctie maar eenvoudig te bedienen
Technische gegevens
| Model | MS-51KH Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 1520 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
51 HOSE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.