Elektrische positioneringsslangpers
,2.5 inch slang drukmachine
,2.5 inch hydraulische slangpers
MS-E130-I is ontworpen met een snelle snelheid en een verbeterde slangspanning voor grote diameters.industriële buizen, kabels en draden, en metalen buizen van staal.
- Lage onderhoudskosten met eenvoudige structuur
- Grote crimping range met 13 strijksets
- Hoge hardheid van de cilinder en de voorkant
- Geïntegreerde knop, veilig en handig
| Model | De drukmachine MS-E130-I |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 6 - 64 mm |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
| Sterf niet. | Vergrendeling (mm) | Lange (mm) |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 tot 8.0 | 55 |
| 8* | 8.0 tot en met 10.0 | 55 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 55 |
| 12* | 12.0 tot en met 14.0 | 55 |
| 14 | 14.0 tot 16.0 | 55 |
| 16 | 16.0 tot 19.0 | 55 |
| 19 | 19.0 tot 22.0 | 55 |
| 22 | 22.0 - 26.0 | 70 |
| 26 | 26.0 - 30.0 | 70 |
| 30 | 30.0 tot 34.0 | 70 |
| 34 | 34.0 tot 39.0 | 75 |
| 39 | 39.0 - 45.0 | 75 |
| 45 | 45.0-51.0 | 90 |
| 51 | 51.0 - 57.0 | 90 |
| 57 | 57.0 - 63.0 | 100 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 110 |
| 69 | 69.0 - 74.0 | 110 |
| 74* | 74.0 - 78.0 | 110 |
| 78* | 78.0 - 87.0 | 110 |
- "*" geeft niet-standaardvorm aan
- Op maat gemaakte matrijzen met verschillende maten en vormen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- Voetpedaal als standaard
40Cr smeerkop, hoge hardheid, uitstekende slijtvastheid
Wereldberoemde elektrische klepmerk, Duitsland "REXROTH" klep systeem, hoge stabiliteit
Veilig opslaan van schimmel, snel wisselgereedschap voor schimmel verbetert de productiviteit
¢ "SIEMENS" motor van hoge kwaliteit, veilig en stabiel


-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.