Specificaties
Markeren:
Handpomp handmatige slangkrimpmachine
,Handmatige remslangkrimpmachine
,p20 pk Krimpmachine
Crimping Range:
12-57mm
Hose Size:
1/4 -1 1/4inch
Die Sets:
12
Color:
Blauw
Max. Opening:
PLC industriële besturing
Crimping Force:
200t
Product Name:
P20HP remslang krimpmachine
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
550*520*400mm
Weight:
70 kg
Application:
Dienst
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-P20HP
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Finn Power Crimper Handmatige remslang-crimpmachine
Verwijderingsmachine voor remslangen MS-P20HP
MS-P20HP is een handmatig draagbare slangcrimpmachine die is ontworpen voor het op de locatie krimpen van oliehangen, leidingen en kabels met hoge druk.Het beschikt over een hoogwaardige handpomp met een gemakkelijk drukverlaten apparaat.
Belangrijkste voordelen
- Verplaatsbaar, lichtgewicht en compact
- Hoge krimpkrachtcapaciteit
- Ergonomische strijksets met een hoge hardheid
- Hoogprecisie micrometer voor nauwkeurige metingen
Technische specificaties
| Model | P20HP remslangkremer |
| Krimpbereik | 12 - 57 mm |
| Krimpkracht | 200 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 1/4 inch |
| Max. Opening | 28 mm |
| Strijksets | 12 |
| Type van de matrijzen | P20 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 550 mm |
| Breedte | 520 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Gewicht | 70 kg |
P20-slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12 | 12 - 15 mm | 55 |
| 15 | 15 - 18 mm | 55 |
| 18 | 18 - 21 mm | 55 |
| 21 | 21 - 24 mm | 55 |
| 24 | 24 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 36 mm | 70 |
| 33 | 33 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 48 mm | 75 |
| 48 | 48 - 57 mm | 90 |
* Deelt niet-standaard strijksets aan
Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
Maximale opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Optioneel accessoire
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controlesysteem


Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.