Specificaties
Markeren:
P180 Hydraulische slangpers
,Hydraulische slangpers 4 inch
,4 inch slangpijp krimpmachine
Crimping Range:
14 - 127mm
Hose Size:
1/4 - 4inch
Die Sets:
27
Color:
grijs en blauw
Max. Opening:
80 mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
P180 Slangpersmachine
Application:
Productie
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
6,5 kW
Size:
780*1050*1650mm
Weight:
1520kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-P180
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Hydraulische slangpressemachine Luchtslang Fitting Crimper Slang Pipe Crimping Machine
HIDRAULISCHE slangpers MS-P180
Beschrijving
MS-P180 is een superdunne hydraulische slangcrimpmachine met een zware constructie.Het is in staat om kleine rubber slang drukken 1/4 "en ook in staat om krimp grote 4" zes-draad hoge druk slang.
Hoofdkenmerken
- Het ontwerp van een dunne cilinder voor een gemakkelijke voeding van 90-graden fittings
- Hoog krimpvermogen
- Uitzonderlijke operationele efficiëntie
Technische gegevens
| Model | MS-P180 slangpersmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 127 (mm) |
| Krimpkracht | 980 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 (inch) |
| Max. Opening | 80 mm |
| Strijksets | 27 |
| Type van de matrijzen | P32 P180 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 780 mm |
| Breedte | 1050 mm |
| Hoogte | 1650 mm |
| Gewicht | 1520 (kg) |
Verwijder
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V
P180 STANDARD DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik |
|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm |
| 8* | 8 - 10 mm |
| 10* | 10 - 12 mm |
| 12* | 12 - 14 mm |
| 14 | 14 - 16 mm |
| 16 | 16 - 19 mm |
| 19 | 19 - 22 mm |
| 22 | 22 - 26 mm |
| 26 | 26 - 30 mm |
| 30 | 30 tot en met 34 mm |
| 34 | 34 - 39 mm |
| 39 | 39 - 45 mm |
| 45 | 45 - 51 mm |
| 51 | 51 - 57 mm |
| 57 | 57 - 63 mm |
| 63 | 63 - 69 mm |
| 69 | 69 - 74 mm |
| 74 | 74 - 80 mm |
| 78 | 78 - 87 mm |
| 84 | 84 - 92 mm |
| 92 | 92 - 100 mm |
| 100 | 100 - 108 mm |
| 108 | 108 - 116 mm |
| 116 | 116 - 126 mm |
| 126 | 126 - 136 mm |
| 136 | 136 - 146 mm |
| 146 | 146 - 156 mm |
| 156 | 156 - 166 mm |
| 166 | 166 - 178 mm |
| 178 | 178 - 190 mm |
| 190 | 190 - 202 mm |
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.