Specificaties
Markeren:
De Plooiende Machine van de hydraulische Machtsslang
,Automobielslang Plooiende Machine
,30mm Hydraulische Slang Plooiende Machine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Automobiele AC-slangencrimping Fittings Slangencrimping Machine Automatische buiscrimper
Automobiel slang krimpmachine MS-51
Beschrijving
MS-51 drukslangpers is geschikt voor eenmalige, onderhoudswerkzaamheden voor voertuigen en voor de massaproductie van slangen.Het heeft een redelijke knoppositie voor een gemakkelijke bediening en een automatische krimpfunctie om de productie-efficiëntie te verbeteren.
Hoofdkenmerken
- Eenvoudig en nauwkeurig krimpen voor slangmontage
- Op maat gemaakte matrijzen kunnen aan verschillende eisen voldoen
- Met een pedalenknop kun je grote slangen met je handen vasthouden
- Gemakkelijk wisselen tussen automatische en handmatige modus
Technische gegevens
| Model | MS-51 Drukslangenkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 260 (kg) |
51 SETTINGEN VAN DIE CRIMPING MACHINE
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
Optioneel
• Tool voor snelle verandering
• Snel wisselen van de matrijzen
• Snel wisselen van de matrijzen



Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.