Specificaties
Markeren:
Draagbare Hydraulische de Slang Plooiende Machine van Ce
,Blauwe Draagbare Hydraulische Slangcrimper
,P20 Slang Dringende Machine
Crimping Range:
14 - 64mm
Hose Size:
1/4“ - 2“
Die Sets:
10 sets
Color:
Blauw of aangepast
Max. Opening:
25 mm
Crimping Force:
640T
Product:
P20 Slang Dringende Machine
Application:
Werkplaats
Voltage:
380V
Frequency:
50 Hz
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
P20
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Draagbare hydraulische slang Crimper Tube Crimping Machine P20 Finn Power P32 Handleiding
Draagbare handmatige elektrische slangkremer P20
Productoverzicht
De draagbare P20-buisperstool ondersteunt het krimpen van alle soorten hydraulische slangverzamelingen van 1/4 inch tot 2 inch, inclusief rechte, 45 graden en 90 graden BSP, JIC, JIS, ORFS,metalen fittings en ferrels met rubberlangDeze veelzijdige machine is ook geschikt voor airconditioning slangen, tractor slangen, auto koppeling slangen, draden en kabels.
Belangrijkste kenmerken
- Energiebesparing en milieuvriendelijke werking
- Breed toepassingsbereik voor slang-, buis- en kabelcrimping
- Hoge nauwkeurigheid met geavanceerde diameterscontrole
- Lange garantieperiode - 3 jaar kwaliteitsborging
- Compact, gepatenteerd ontwerp voor een gemakkelijke montage op platforms
Technische specificaties
| Model | P20 slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 64 mm |
| Krimpkracht | 640 T |
| Grootte van de slang | 1/4" - 2" |
| Max. Opening | 25 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | P20 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Lange | 630 mm |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 kg |
P20-slangenkremper-machine die sets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 60 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Belangrijke opmerkingen
Op maat gemaakte crimping die sets zijn beschikbaar
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
* geeft niet-standaard strijksets aan
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
* geeft niet-standaard strijksets aan
Optioneel accessoire
- Snel vervangen tool
- Stampstand / machine-stand
- UC/CNC-besturing
- Voetpedaalschakelaar
- Drukmeter
- Normale stand
Toepassingen voor P20-slangswagemachine
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.