Specificaties
Markeren:
Multifunctionele slangsnijmachine
,51CS Slangensnijmachine
,51CS hydraulische slangknipper
Hose Size:
1/4“ - 2“
Cutting Blade:
1 st
Skiving Mandrel:
10 stuks
Color:
blauw
Cutting Speed:
2700rpm
Skiving Speed:
500r/min
Dimension:
680*650*1050mm
Weight:
90 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-51CS
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE ROHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Verrijdbare slangsnijmachine met hydraulische slangproductiemachine
SLANGSNIJMACHINE MS-51CS
Productoverzicht
De MS-51CS is een krachtige slangsnijmachine met geïntegreerde rubberstripmogelijkheid. Ontworpen voor industriële toepassingen, snijdt hij efficiënt hydraulische roestvrijstalen gevlochten slangen tot 2-inch 4-draads specificaties.
Belangrijkste voordelen
- Verrijdbaar wielontwerp voor verbeterde draagbaarheid en gemak
- Ergonomisch handvatontwerp vermindert vermoeidheid van de operator en verbetert de efficiëntie
- Precisieschaal op schraapgereedschap voor nauwkeurige diepte-instelling
- Hoogwaardige koperdraad aluminium motor voorkomt oververhitting tijdens langdurig gebruik
Technische specificaties
| Model | MS-51CS Slangsnijmachine |
|---|---|
| Slangmaat | 1/8" - 2" |
| Snijsnelheid | 2700 tpm |
| Snijblad | 350*32 mm |
| Aantal snijbladen | 1 stuk |
| Schraapsnelheid | 500 t/min |
| Schraapdoorn | 10 stuks |
| Lengte | 680 mm |
| Breedte | 650 mm |
| Hoogte | 1050 mm |
| Gewicht | 90 kg |
Productafbeeldingen
Toepassingen
De MS-51CS slangsnijmachine met rubberstripfunctie is essentieel voor de voorbereiding van hydraulische slangassemblages vóór het krimpen. Snijbewerkingen bereiden slangen voor op de vereiste lengtes voor hydraulische systeemverbindingen, terwijl het schrapen de binnenste of buitenste rubberlagen verwijdert om een juiste verbinding tussen de roestvrijstalen gevlochten slang, de adereindhulzen en de fittingen te garanderen.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.