Specificaties
Markeren:
Gebruikte hydraulische slangpersmachine
,E38U Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine
,Hoogdruk hydraulische olie slang cremper
Crimping Range:
1
Hose Size:
1
Die Sets:
1
Accuracy:
0,01 mm
Hydraulic Pump:
5
Voltage:
3
Power:
3
Size:
6
Net Weight:
2
Gross Weight:
2
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-E38U
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Hoogdruk Hydraulisch slangcrimping Tool Gebruikte poorten Hydraulische slangcrimper te koop
HIDRAULISCHE Slangen KRIMPEN MACHINE GEBRUIKT MS-E38U
De MS-E38U is een ideale keuze voor machines reparatie werkplaats met wereld geavanceerde structuur en menselijk ontworpen die sets.
Waarom kiezen?
- P32-ontwerp, geavanceerde olieoverdracht, snelle krimping
- Gemakkelijk te bedienen met een eenvoudig paneel
- Het krimpen wordt handmatig bestuurd, veilig en handig
- Eén stuk cilinder, achtercilinder aan de buitenkant, eenvoudig onderhoud
Technische gegevens
| Model | MS-E38U slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 640 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) 4SH |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 38 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 380 (V) 50HZ Driefasig |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |
| Hydraulische olie | 50 (L) |
| Garantie | 13 (maanden) |
38 Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Notitie
- Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar in verschillende maten of vormen
- Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 220V, 240V, 415V (60HZ) zijn beschikbaar
- Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
- * voor niet-standaard strijksets
Hoog nauwkeurige krimpplaat
Krimpwiel bevestigd aan de voorzijde van de cilinder, met hoge nauwkeurigheid

Compacte structuur
Kleine krimpkop maakt de machine lichtgewicht, maar krimpkracht is groter dan andere series

Verwijzingsblad voor het krimpen
Er is een crimping referentie blad plak op de elektrische doos, helpen de nieuwe gebruiker te hanteren slang crimping grootte

Standaard bevestigingsrek
E38 kan worden gemonteerd op een standaard rek ontwerp door ons bedrijf, maken krimp meer comfortabel

Toepassingsgebied
Onze Crimping machines worden wereldwijd gebruikt in dergelijke industrieën hydraulische machines en bouwmachines (graafmachine, roller, kraan, bulldozer, boormachine, hamer), landbouwmachines (tractor,roterende roer, bergmachine, spuitmachine), moderne kassen bouwbouw bouwsteigeringen, verbindings- en lasindustrie

Certificaat
CE-certificaat voor slangkrimpmachine

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.