Grote AC-slangencrimpmachine
,UC AC slangkrimpmachine
,P180 Klimatologische slangklem
MS-P180 hoge druk hydraulische slang crimper is ontworpen om te voldoen aan de toenemende behoefte aan een dunne crimper met een groot vermogen.
- Microcomputerbesturing, geavanceerd PLC-systeem, hoge stabiliteit en productiviteit
- Dikkere machinecarrosserie, lange levensduur
- Voetpedaal maakt je beide handen vrij voor grote slang
| Model | MS-P180 AC slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 127 (mm) |
| Krimpkracht | 980 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 (inch) |
| Max. Opening | 80 mm |
| Strijksets | 27 |
| Type van de matrijzen | P32 P180 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 780 mm |
| Breedte | 1050 mm |
| Hoogte | 1650 mm |
| Gewicht | 1520 (kg) |

| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 55 |
| 26 | 26 - 30 mm | 55 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 70 |
| 39 | 39 - 45 mm | 70 |
| 45 | 45 - 51 mm | 75 |
| 51 | 51 - 57 mm | 75 |
| 57 | 57 - 63 mm | 90 |
| 63 | 63 - 69 mm | 90 |
| 69 | 69 - 74 mm | 100 |
| 74 | 74 - 80 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
| 84 | 84 - 92 mm | 110 |
| 92 | 92 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 116 mm | 120 |
| 116 | 116 - 126 mm | 120 |
| 126 | 126 - 136 mm | 120 |
| 136 | 136 - 146 mm | 120 |
| 146 | 146 - 156 mm | 120 |
| 156 | 156 - 166 mm | 120 |
| 166 | 166 - 178 mm | 120 |
| 178 | 178 - 190 mm | 120 |
| 190 | 190 - 202 mm | 120 |
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
Super dunne krimpkop maakt de krimppers press slang met grote elleboog fitting
Dikke draadkabels, hoogwaardige schakelaars en omvormers
Standaard met drukmeter, waardoor drukcrimping mogelijk is

-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.