Specificaties
Markeren:
Hydraulische AC-slangencrimpmachine
,Lidstaten-51 AC Slang Plooiende Machine
,MS-51 Automatische pijpleister
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4-2inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
Lidstaten-51 AC Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Elektrische slangkrimpmachine Automatische slangdrukmachine Hydraulische slangkrimpmachine
HIDRAULISCHE AC-slangenkrimpmachine MS-51
De MS-51 is een eenvoudige slangkrimpmachine met een krimpbereik van 1/4 inch tot 2 inch.in semi-automatische modusDe gebruiker drukt op de knop tijdens het krimpen, terwijl de automatische modus slechts één druk vereist om de krimpcyclus automatisch te voltooien.
Hoofdkenmerken
- met een gewicht van niet meer dan 50 kg
- Twee verschillende werkwijzen beschikbaar
- Voor een gemakkelijke installatie en opleiding
- Pedaalschakelaar voor flexibel bedienen
- Geïntegreerd werklicht voor duidelijk zicht tijdens het krimpen
Technische specificaties
| Model | MS-51 AC slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 260 (kg) |

51 HOSE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 tot en met 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 90 |
* voor niet-standaard strijksets
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
VOLGENDE ACCESSORIES
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
Hoge hardheid DIE sets voor normaal slangcrimping
Grote werkstrengte voor gemakkelijke grote handhaving
MULTI-FUNCTIONELE BEDRIJFINGSPAANEL voor gemakkelijk gebruik
Hoge kwaliteit motor met krachtige prestaties en lange levensduur

Algemene Beoordeling
vijfsterren
67%
4 sterren
33%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.