Elektrische draagbare slangkremper
,Multifunctioneel mobiele slangkremer
,Multifunctioneel hydraulisch slangclimper
MS-51 draagbare hydraulische slang crimper is een multifunctionele hulpmiddel. Het kan niet alleen hydraulische hoge druk roestvrijstalen gevlochten slangen,maar is ook in staat om industriële slangen met lage druk te krimpen, lucht- en waterslangen, kabels en draden en touwen voor het ophangen van goederen.
- gesmeed krimpkop met hoge hardheid en uitstekende slijtvastheid
- Keuze van de dubbele krimpmodus op basis van verschillende behoeften
- Voetpedaal voor handsfree bedieningen bij grootmaatcrimping
- Werklamp die overal op de machine kan worden geplaatst
- Referentieblad van de krimpdiameter voor de opleiding van nieuwe gebruikers
| Model | MS-51 Draagbare hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 260 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack


Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.