Specificaties
Markeren:
3 kW airconditioning crimping tool
,Airconditioning Crimping Tool
,51KH airconditioning crimping tool
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
Product Name:
51KH AC Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
670*430*1520mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51KH
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Tool voor het krimpen van slangen voor auto-airconditioning
MS-51KH AC slangkrimpmachine
De MS-51KH AC slangkrimpmachine is ontworpen voor professionele slang- en buisverbindingswerkzaamheden.met een diameter van niet meer dan 20 mm, flexibele metalen buizen, teflon slangen, draadtouwen en diverse andere touw- en slangtoebehoren.
Hoofdkenmerken
- Hoog nauwkeurige werking met kwaliteitsmicrometer
- gesmeed stalen machinehoofd voor een grotere duurzaamheid
- Gebruikersvriendelijk bedieningspaneel met eenvoudige bediening
- met een diameter van niet meer dan 50 mm
- Hoogprecisie magnetoventil met uitstekende flexibiliteit
Technische specificaties
| Model | MS-51KH AC slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 500 T |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 inch |
| Maximaal open | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 0.05 mm |
| Controlesysteem | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V / 380 V |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 1520 mm |
| Gewicht | 310 kg |
51-serie Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Belangrijke opmerkingen
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
- Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.