Specificaties
Markeren:
Handmatige hogedruk slangkrimpmachine
,Hoogdrukslangenkrimpmachine NC130-I
,Automatische hogedruk slangkremper
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Quick Die Change:
Ja
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-NC130-I
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
MS-NC130-I Intelligente hydraulische slangkremper
Hoge druk handmatige buispersmachine ontworpen voor de productie van grote slangmontage en geschikt voor het krimpen van draad en kabel met een aanzienlijke kracht.
Belangrijkste voordelen
- Hoogwaardig UC-besturingssysteem voor betere nauwkeurigheid en stabiliteit
- Japanse NACHI-kleppen voor een langere levensduur
- Snel wisselsysteem voor het verhogen van de productiviteit
Technische specificaties
| Model | MS-NC130-I handmatige slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
Aanvullende opties:
• Op maat gemaakte matrijzen
• Speciale spanningen: 110V, 208V, 240V, 415V
• Op maat gemaakte matrijzen
• Speciale spanningen: 110V, 208V, 240V, 415V
P32 Standaard strijksets
| Sterven Nee. | Krimpbereik |
|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm |
| 8* | 8 - 10 mm |
| 10* | 10 - 12 mm |
| 12* | 12 - 14 mm |
| 14 | 14 - 16 mm |
| 16 | 16 - 19 mm |
| 19 | 19 - 22 mm |
| 22 | 22 - 26 mm |
| 26 | 26 - 30 mm |
| 30 | 30 tot en met 34 mm |
| 34 | 34 - 39 mm |
| 39 | 39 - 45 mm |
| 45 | 45 - 51 mm |
| 51 | 51 - 57 mm |
| 57 | 57 - 63 mm |
| 63 | 63 - 69 mm |
| 69 | 69 - 78 mm |
Referentie voor het krimpen van slangassemblage
Een uitgebreid referentieblad voor het selecteren van geschikte matrijzen met elk krimpbereik.
Premium besturingssysteem
Hoogwaardig UC-bedieningspaneel met stabiele numerieke gegevens en langdurige betrouwbaarheid.
Dubbel Bevel Master Die
Uniek ontwerp met twee bevels, met een grote krimpkracht en een verhoogd vermogen.
Premiumcomponenten
NACHI-kleppen en een Italiaanse elektrische regel die de stabiliteit van het hydraulische systeem en de elektrische nauwkeurigheid garanderen.
Toepassingen
De NC130-I-machine voor het krimpen van slangen met een hoge configuratie is geschikt voor het krimpen van hoge druk gevlochten hydraulische slangen, kabels en draden, stalen en ijzeren buizen uit roestvrij staal,remleidingen in autosystemen, en luchtophanging of veren.

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.