met een vermogen van niet meer dan 50 W
,auto ac slangcrimper 650T
,PLC aircon slangcremer
MS-NC130-I is ontworpen voor airconditioning slangen, hydraulische hogedruk slangen, industriële leidingen en andere soortgelijke materialen.met een hoge nauwkeurigheid en een stabiel PLC-microcomputerbesturingssysteemHet is de ideale keuze voor werkplaats maken hydraulische slang assemblage van 1/4 inch tot 2 1/2 inch.
- Duitsland, Europese Gemeenschap, Europese Gemeenschap, Europese Gemeenschap, Europese Gemeenschap, Europese Gemeenschap, Europese Gemeenschap, Europese Gemeenschap
- Voetpedaalknop om de handen vrij te maken voor het vasthouden van een grote slang
- PLC-besturingssysteem met hoge stabiliteit
- Cr12Mov-staalvorm met hoge hardheid
- Snel wisselen om tijd te besparen
| Model | Vervaardiging van de volgende materialen |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) / 6500 (kN) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |

| Sterf niet. | Vergrendeling (mm) | Lange (mm) |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 tot 8.0 | 55 |
| 8* | 8.0 tot en met 10.0 | 55 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 55 |
| 12* | 12.0 tot en met 14.0 | 55 |
| 14 | 14.0 tot 16.0 | 55 |
| 16 | 16.0 tot 19.0 | 55 |
| 19 | 19.0 tot 22.0 | 55 |
| 22 | 22.0 - 26.0 | 70 |
| 26 | 26.0 - 30.0 | 70 |
| 30 | 30.0 tot 34.0 | 70 |
| 34 | 34.0 tot 39.0 | 75 |
| 39 | 39.0 - 45.0 | 75 |
| 45 | 45.0-51.0 | 90 |
| 51 | 51.0 - 57.0 | 90 |
| 57 | 57.0 - 63.0 | 100 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 110 |
| 69 | 69.0 - 74.0 | 110 |
| 74* | 74.0 - 78.0 | 110 |
| 78* | 78.0 - 87.0 | 110 |
- " * " voor niet-standaard strijksets
- Maximale opening is het werkcursus van de hydraulische zuiger
- Op maat gemaakte matrijzen met verschillende vorm, grootte en lengte zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
►Speciale dubbele bevel master die hydraulische cilinderontwerp, gieten en smeden hoofd
►Gebruikersvriendelijke matrijzen kiezen


-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.