3.75KW Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine
,NC130U gebruikte Hydraulische Slang Plooiende Machine
,NC130U gebruikte hydraulische slangcremer
MS-NC130 hydraulische slangcrimper machine is veel gebruikt in verschillende industrieën, waaronder hydraulische hogedruk slang assemblage productie, lage druk industriële slang aansluiting,scheeps- en zeetransmissielijnen, stalen buizen en autocomponenten.
- Digitaal besturingssysteem voor intelligente bediening
- Een redelijk ontwerp voor een beter krimpresultaat
- Spareonderdelen van bekende merken voor betere stabiliteit
- Een stuk gesmeed hydraulisch hoofd voor lange duurzaamheid
| Model | Vergrendelingsmachine MS-NC130U |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Gewicht | 240 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar





-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.