Specificaties
Markeren:
E150 motorvoertuigen AC-slangencremer
,Hoge nauwkeurigheid automotive AC slang cremper
,E150 Automobiele AC-krimpgereedschap
Crimping Range:
14 - 127mm
Hose Size:
1/4 - 3 inch
Die Sets:
15
Max. Opening:
35 mm
Color:
Blauw
Crimping Force:
780T
Product Name:
E150 AC Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
650*550*650mm
Weight:
Biozorg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-E150
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Automobilische AC slangcrimper Gebruikte hydraulische crimpmachine te koop
AC HYDRAULIC HOSE CRIMPING MACHINE MS-E150 (een van de meest gebruikte machines voor het afspelen van slangen)
Deze betrouwbare en nauwkeurige machine biedt uitzonderlijke stabiliteit voor industriële toepassingen.
Hoofdkenmerken
- Die sets kiezen van referentieblad voor nieuwe gebruikers
- met een hoge hardheid voor duurzaamheid
- Hydraulische oliecilinder ontworpen voor eenvoudig onderhoud
- Diameterregelaar met een hoge nauwkeurigheid
Technische gegevens
| Model | MS-E150 AC slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 127 (mm) |
| Krimpkracht | 780 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 3 (inch) |
| Max. Opening | 35 mm |
| Strijksets | 15 |
| Type van de matrijzen | 150 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Gewicht | 250 (kg) |
150 SETTEN van slangcrimpers
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 78 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
Aanvullende opties en aantekeningen:
1) Op maat gemaakte strijksets zijn verkrijgbaar in verschillende maten of vormen
2) Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V en 415V zijn beschikbaar
3) Voetpedaal accessoire beschikbaar voor handsfree bediening
4) * geeft niet-standaard strijksets aan
1) Op maat gemaakte strijksets zijn verkrijgbaar in verschillende maten of vormen
2) Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V en 415V zijn beschikbaar
3) Voetpedaal accessoire beschikbaar voor handsfree bediening
4) * geeft niet-standaard strijksets aan




Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.