Grote zware AC slang krimpmachine
,980T AC slangkrimpmachine
,E180 airconditioning slangkremer
MS-E180 AC slangcrimper machine is ontworpen voor de productie van grote slang assemblage met buigstukken. Met een maximale opening van 45 mm voor de master die, het herbergt grote slang voeding.De adapter die sets bieden uitgebreide crimping mogelijkheden.
- Buttons voor een gemakkelijke bediening
- Wereldberoemde hydraulische cilinderstructuur met lage onderhoudskosten
- Duitse kwaliteitscontrolelineaar voor hoge stabiliteit
- Motor met koperdraad van aluminium voor een langere levensduur
| Model | MS-E180 AC slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 167 (mm) |
| Krimpkracht | 980 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 (inch) |
| Max. Opening | 45 mm |
| Strijksets | 18 |
| Type van de matrijzen | 32 180 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 380 (V) |
| Motorvermogen | 7.5 (KW) |
| Lange | 800 mm |
| Breedte | 650 mm |
| Hoogte | 880 mm |
| Gewicht | 510 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 15 mm | 55 |
| 15 | 15 - 18 mm | 55 |
| 18 | 18 - 21 mm | 55 |
| 21 | 21 - 24 mm | 55 |
| 24 | 24 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 33 mm | 55 |
| 33 | 33 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 66 mm | 100 |
| 66 | 66 - 73 mm | 110 |
| 73 | 73 - 90 mm | 110 |
| 90 | 90 - 96 mm | 110 |
| 96 | 96 - 102 mm | 120 |
| 102 | 102 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 114 mm | 120 |
| 114 | 114 - 123 mm | 120 |
| 123 | 123 - 136 mm | 120 |
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar

-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.