Specificaties
Markeren:
Plooiende Machine van de hoog rendement de Handslang
,Handslang Plooiende Machine
,E130 slangkrimpmachine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Product Name:
E130-I handmatig krimpen van slangen
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-e130-I
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
BRAND MANUAL Slangenkrimpmachine
MS-E130-I
Productoverzicht
MS-E130-I is een knopcontrolemodel ontworpen voor de productie van hydraulische slangen in grote hoeveelheden.Deze slangkrimpmachine staat bekend om zijn uitgebreide krimpbereik en uitzonderlijke nauwkeurigheid.
Belangrijkste voordelen
- Snel wisselen van matrijzen voor een betere efficiëntie
- Snelle krimpsnelheid voor een hoge productiviteit
- Finn power type diameter regelaar voor hoge nauwkeurigheid
- Voetpedaaloperatie voor gemak
Technische specificaties
| Model | MS-E130-I slangkremer |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
P32 Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* Niet-standaard strijksets
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
Nieuw ontwerp krimpkop
Het nieuwe ontwerp van de interne structuur zorgt voor een hoge nauwkeurigheid, zelfs na jaren van gebruik.

CR12MOV matrijzen
13 strijksets met hardheid 59-63HRC, voorzien van snel wisselgereedschap voor een aanzienlijke productiviteitsverbetering.

Motor van hoge kwaliteit
Koperdraad met aluminiumschaal zorgt voor een uitstekende warmteafvoer voor een langere levensduur.

Bekende PLC-controle
Stabiel microcomputerbesturingssysteem met hoge nauwkeurigheid en meerdere functies.

OEM-service beschikbaar
MS-E130-I kan worden aangepast met verschillende kleuren, knoppen en strijksets om aan specifieke vereisten te voldoen.

Applicatie-showcase
E130-I is een hoogconfigureerde slangkrimpmachine die geschikt is voor het krimpen van hoge druk gevlochten hydraulische slangen, kabels en draden, stalen en ijzeren buizen uit roestvrij staal,remleidingen in autosystemen, en luchtophanging of veren.

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.