Specificaties
Markeren:
Machine voor het krimpen van rubberlangen met lange levensduur
,Betrouwbare rubber slang krimpmachine
,E130-I Rubberslang Plooiende Machine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
E130-I Rubberslang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-e130-I
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
MS-E130-I Hydraulische rubber slang krimpmachine
Productoverzicht
De MS-E130-I slangcrimper is een compact tafelmodel met dezelfde krimpcapaciteit als de machines van de P32-serie.het is ideaal geschikt voor productielijnen voor de montage van een enkel stuk hydraulisch slang.
Belangrijkste voordelen
- Basis-MS-besturingssysteem met hoge stabiliteit
- Snel wisselen van matrijzen voor meer gemak en tijdsbesparing
- Ergonomisch machine-rack zorgt voor een comfortabele werkhoogte
- Een kwalitatief hoogwaardig ventielsysteem verbetert de algemene prestaties
Technische specificaties
| Model | MS-E130-I Rubberen slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
P32 Crimper die sets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm. | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm. | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm. | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm. | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm. | 110 mm |
* Verwijst naar niet-standaard strijksets.
Optioneel
- UC-besturingssysteem
- Positiegrensinrichting
Premium componenten en functies
Wereldberoemd brandschakelapparaat voor een hoog veiligheidsniveau
Dubbele kegelvormige cilinder met geavanceerde productietechnologie voor hoge krimpkracht en nauwkeurigheid
Hoogwaardige motor met een krachtig vermogen, een laag geluidsniveau en een superieure beschermingsklasse
Precision micrometer met een nauwkeurigheid tot 0,01 mm

Proefmonsters voor slangkrimping

Algemene Beoordeling
vijfsterren
50%
4 sterren
50%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.