Specificaties
Markeren:
Voetpedaal ac-pijpkrimpmachine
,E130-I ac-pijpkrimpmachine
,E130-I industriële slangkremer
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
E130-I AC Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-e130-I
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
MS-E130-I AC slangkrimpmachine
MS-E130-I hydraulische slangcrimper met hoge druk staat bekend om zijn uitgebreide crimpbereik en kosteneffectiviteit, waardoor het de ideale keuze is voor het crimpen van grote slangassemblages.
Belangrijkste voordelen
- Geïntegreerd knopontwerp voor veilige en handige bediening
- Motor van hoge kwaliteit met uitstekende warmteafvoer voor een langere levensduur
- Snel afdrukken verandert de technologie om efficiëntie en productiviteit te vergroten
- Een uitgebreid referentieblad voor die sets voor eenvoudig leren en bedienen
Technische specificaties
| Model | MS-E130-I AC slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 650 T |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 inch |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 Mpa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V / 380 V |
| Motorvermogen | 30,75 kW |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
| Gewicht | 310 kg |
P32 Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
Belangrijke opmerkingen
* betekent niet-standaard strijksets
Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
Speciale spanningsopties, waaronder 110V, 208V, 240V en 415V, zijn beschikbaar
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.