Multi-tooling mobiele slangkrimpmachine
,E130-I mobiele slangkrimpmachine
,E130-I Mobiele krimpmachine
MS-E130-I draagbare hydraulische slangcrimper wordt geleverd met 13 standaard strijksets, geschikt voor slangcrimpering van 1/4 inch tot 2 1/2 inch.deze machine levert hoge stabiliteit en uitstekende prestaties zelfs na jaren van gebruik.
- Geavanceerde cilinderproductietechnologie voor hoge hardheid en stabiliteit
- Stampen met superwarmtebehandeling, met hoge hardheid HRC58-63
- Een standaard voetpedaal maakt de handen vrij om grote slangen makkelijk vast te houden
- Eenvoudig ontwerp met lage onderhoudskosten
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Model | MS-E130-I Draagbare hydraulische slangkremer |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
* voor niet-standaard strijksets
Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar

-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.