Specificaties
Markeren:
Kostenefficiënte buiskrimpmachine
,SP32 Pijpkrimpmachine
,SP32-machine voor het krimpen van slangen
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
SP32 rubberslang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-SP32
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
MS-SP32 Hydraulische rubber slang krimpmachine
Hoogwaardige hydraulische slangpersoplossing
De MS-SP32 hydraulische slangcremer biedt uitzonderlijke stabiliteit en snelle krimpsnelheden, met een snelopende klep die de bedrijfssnelheid met 38 verhoogt.9% in vergelijking met traditionele hydraulische systemen.
Belangrijkste voordelen
- Hoogprecisie regelaar voor de regeling van de diameter voor nauwkeurig krimpen
- Stabiel hydraulisch ventielsysteem dat een consistente prestatie garandeert
- Een aanzienlijke krimpkracht met een breed krimpbereik
- Snel wisselgereedschap voor de matrijzenet is standaarduitrusting
Technische specificaties
| Model | Vergrendeling van de rubberen slang MS-SP32 |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 650 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 inch |
| Maximaal open | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controlesysteem | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220V / 380V |
| Motorvermogen | 30,75 kW |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
| Gewicht | 310 kg |
P32 Standaard strijksets
| Dode nummer | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 mm |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 mm |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 mm |
Belangrijke opmerkingen
* Deelt niet-standaard strijksets aan
Op aanvraag beschikbaar
Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V
Op aanvraag beschikbaar
Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.