Specificaties
Markeren:
1 inch handmatige hydraulische krimpmachine
,P16HP handmatige hydraulische krimpmachine
,1 inch handmatige slangkrimpmachine
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
7
Color:
blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
Pump:
ENERPAC
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-P16HP
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Handmatige slangcrimper Hydraulische slangcrimpmachine P16HP 1 inch slangpers
1 inch hydraulische slang krimpmachine MS-P16HP
De MS-P16HP is een handmatige slangcremer met handpomp, ontworpen als de ideale keuze voor velddienst wanneer reparaties ter plaatse moeten worden verricht.De lichtgewicht constructie maakt de P16HP gemakkelijk draagbaar op elke locatie.
Belangrijkste voordelen
- Compact met lichtgewicht
- Wereldberoemde EMERPAC hydraulische pomp
- Hoogprecisie crimping mogelijkheid
- Uitstekende operationele stabiliteit
Technische specificaties
| Model | P16HP krimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 (inch) |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 (mm) |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 32 (kg) |
P16 Crimper die sets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Opmerking:* geeft niet-standaard strijksets aan; op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar; maximale opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende strijksets.
Optioneel accessoire
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controlesysteem
Een lichtgewicht ontwerp
32 kg nettogewicht voor eenvoudig handmatig vervoer
Inbegrepen 7 strijksets
Met hoge hardheid HRC59-63 voor duurzaamheid vervaardigde strijksets
Snelle levering
Toepassingen
De draagbare P16HP-crimper biedt flexibele werking voor het repareren van machines of de productie van mobiele slangmontage onder verschillende veldomstandigheden.
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.