Specificaties
Markeren:
Ergonomische AC-pijpcrimpmachine
,Compacte AC-pijpcrimpmachine
,AC P16HP krimpmachine
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
7
Color:
Blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
Product Name:
P16HP AC Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-P16HP
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Ergonomisch ontwerp AC Pipe Crimping Machine Finn Power P16HP Handmatige crimper
ERGONOMISCHE AC-slangenkrimpmachine MS-P16HP
Beschrijving
De MS-P16HP AC slangkrimpmachine is een compacte, lichtgewicht unit die is ontworpen voor het krimpen van slangen met een diameter van 1/4 tot 1 inch.
Voordelen
- Compacte afmetingen voor gemakkelijke overdracht naar elke locatie
- Met een hoge hardheid voor duurzaamheid
- Hoog nauwkeurige diameterregeling
- Hydraulische pomp van gerenommeerde merken
Technische gegevens
| Model | P16HP AC slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 (inch) |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 (mm) |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 32 (kg) |
P16 SETTEN VAN HOSE CRIMPER
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Verwijder
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
- Maximale opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
VOLGENDE ACCESSORIES
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controlesysteem

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.