<
>
Specificaties
Markeren:
Precieze gebruikte hydraulische slangkrimpmachine
,E38 gebruikte Hydraulische Slang Plooiende Machine
,E38 gebruikte slangkrimpmachine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Crimping Force:
640T
Max. Opening:
31 mm
Color:
Blauw
Product Name:
E38 gebruikte Hydraulische Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
Power:
4 kW
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Hydraulic Oil:
T46
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-E38
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine hydraulische slangkrimpmachine
HIDRAULISCHE SLOOPKRIMMING-MACHINE MS-E38 voor de aanleg van een waterleiding
Beschrijving
MS-E38 is een slangcrimper speciaal ontworpen voor de productie van een enkel stuk.Kan worden gebruikt voor vorkheftrucks, hydraulische motoren, olieveld-extractie-machines, mijnen/wegen/bouwmachines, enzovoort.
Hoofdkenmerken
- Geavanceerde technologie voor het maken van hydraulische cilinders, lange levensduur
- Compacte structuur, lage onderhoudskosten
- Grote hydraulische pomp, efficiënter
- Stampen met hoge hardheid, goede slijtvastheid
Technische gegevens
| Model | MS-E38 Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 640 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) 4SH |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 38 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |
| Hydraulische olie | 50 (L) |

38 HOSE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
- Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar in verschillende maten of vormen
- Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V (60HZ) zijn beschikbaar
- Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
- * voor niet-standaard strijksets

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.