220V slangsnijmachine
,Motorbuis snijmachine
,51mm Elektrische Slangsnijder
MS-51MS handmatige elektrische rubber slang snijmachine is elektrische 220V aandrijving hoge druk roestvrij staal gevlochten rubber slang laag skiving machine.
| Model | MS-51MS slangsnijmachine |
|---|---|
| Grootte van de slang | 1/4" - 2" |
| Versnelling van het skippen | 500 r/min |
| Skiving Mandrel | 10 (pcs) |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 840 (mm) |
| Gewicht | 40 (kg) |
Eenvoudig ontwerp, gemakkelijk te hanteren en te bedienen
10 stuks mandrel voor slang van 1/4 inch tot 2 inch, oppervlaktebehandeling tegen roest
Koperdraad-aluminium motor, lange levensduur
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.