Mobiele slangsnijmachine
,Van druk slang snijmachine
,Machines voor het snijden van rubberbuizen met batterij
MS-DC51C ((12V) is een mobiele busje slang snijmachine die wordt aangedreven door auto 12V batterij. Het biedt flexibiliteit en gemak voor slang snijden behoeften op locatie.
| Model | MS-DC51C (12V) slangsnijmachine |
|---|---|
| Grootte van de slang | 1/8" - 2" |
| Snij snelheid | 2700 rpm |
| Snijblad | 350*32 (mm) |
| Snijblad nr. | 1 (pcs) |
| Motor | 12 (V) / 24 (V) gelijkstroom |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 70 (kg) |
De machine wordt aangedreven door een auto met gelijkstroom, voorzien van een krachtige motor die in staat is om vier spiraalvormige hydraulische hogedrukslangen van roestvrij staal, water- of luchtlangen met lage druk,PTFE-slangen, gevlochten, van roestvrij staal, en meer.
- Andere mechanische oliepijpen voor hoge druk
- Bronchialen, waterleidingen en kabelverbindingen
- Buizen en slangen voor auto's
- Oliepijpen en benzineolietoeleveringsproepen
- Bouwmaterialen en dagelijkse waterpijpcrimping en -verbinding
- Geschikt voor auto's, machines, hydraulische machines, lasmachines en andere industrieën

-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.