Specificaties
Markeren:
Machine voor het krimpen van slangen met een hoge hardheid
,51DC slangkrimpmachine
,Crimper voor autobatterijen
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
300T
Product Name:
de Slang Plooiende Machine van 12V DX68
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Beschikbaar
Size:
650*600*600 mm
Weight:
170 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-51DC
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
DX68 Hydraulische Slangknijpmachine met Hoge Hardheid 12V
12V Slangknijpmachine - Model MS-51DC
De MS-51DC is een unieke DX68 slangknijpmachine die een autobatterij als aandrijfkrachtbron gebruikt. Met tien meegeleverde matrijssets kan deze machine slangen van 1/4 inch tot 2 inch knijpen en industriële slangen tot 3 inch aan.
Belangrijkste Kenmerken
- Gesmede hydraulische oliecilinder met constructie van hoge hardheid
- Eenvoudig handbediend bedieningspaneel voor verbeterd gemak
- Precisieknijp-diameterregelmaat
- Geavanceerd mechanisch positioneringsapparaat aan de achterzijde
Technische Specificaties
| Model | MS-51DC Slangknijpmachine |
|---|---|
| Knijpbereik | 14 - 87 mm |
| Knijpkracht | 300 T |
| Slangmaat | 1/4 - 2 inch |
| Max. Opening | 30 mm |
| Matrijssets | 10 |
| Matrijsset Type | 51 |
| Systeemdruk | 31.5 Mpa |
| Nauwkeurigheid | 0.05 mm |
| Besturing | MS |
| Standaard Spanning | 220 V / 380 V |
| Motorvermogen | 3 KW |
| Lengte | 650 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 170 KG |
51 Slangknijper Matrijssets
| Matrijs Nr. | Knijpbereik (mm) | Lengte (mm) |
|---|---|---|
| 6* | 6.0 - 8.0 | 35 |
| 8* | 8.0 - 10.0 | 35 |
| 10* | 10.0 - 12.0 | 35 |
| 12* | 12.0 - 15.0 | 35 |
| 15 | 15.0 - 19.0 | 60 |
| 19 | 19.0 - 23.0 | 60 |
| 23 | 23.0 - 26.0 | 60 |
| 26 | 26.0 - 31.0 | 60 |
| 31 | 31.0 - 36.0 | 70 |
| 36 | 36.0 - 41.0 | 70 |
| 41 | 41.0 - 47.0 | 70 |
| 47 | 47.0 - 55.0 | 80 |
| 55 | 55.0 - 63.0 | 80 |
| 63 | 63.0 - 69.0 | 80 |
| 69* | 69.0 - 76.0 | 90 |
• "*" geeft niet-standaard matrijssets aan
• Op maat gemaakte matrijssets zijn beschikbaar
• AC spanningsopties: 110V, 208V, 220V, 240V, 380V, 415V
• Op maat gemaakte matrijssets zijn beschikbaar
• AC spanningsopties: 110V, 208V, 220V, 240V, 380V, 415V
Voorbeelden van Hydraulische Slangassemblage Knijpen

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.