Specificaties
Markeren:
Handmatige DX68 slangkrimpmachine
,51M DX68 slangkrimpmachine
,DX68 51M slangkrimpmachine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
350T
Product Name:
51M Hose Crimping Machine (DX68)
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
730*550*680mm
Weight:
170 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51M
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Handmatige DX68 Slangpersmachine
Draagbare handmatige hydraulische hogedrukslangpersmachine voor het persen van pijpfittingen met standaard tien matrijssets, geschikt voor de productie van enkele slangen.
Belangrijkste voordelen
- Compacte structuur en lichtgewicht ontwerp
- Eenvoudig drukontlastingsmechanisme
- Snelle bedieningssnelheid
- Lage onderhoudskosten
Technische specificaties
| Model | 51M Slangpers |
| Persbereik | 14 - 87 mm |
| Perskracht | 350 T |
| Slangmaat | 1/4 - 2 inch |
| Max. Opening | 31 mm |
| Matrijssets | 10 |
| Matrijsset Type | 51 |
| Systeemdruk | 31,5 Mpa |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Besturing | MS |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lengte | 730 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 680 mm |
| Gewicht | 170 KG |
51 Persmachine Matrijssets
| Matrijsnr. | Persbereik | Lengte |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 13 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 74 mm | 80 |
Belangrijke opmerkingen
• * geeft niet-standaard matrijssets aan
• Op verzoek zijn aangepaste matrijssets verkrijgbaar
• Maximale opening verwijst naar de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijssets
Optionele accessoires
- Snelwisselgereedschap
- Rack voor snelwisselmatrijssets
- UC Besturingssysteem

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.