Specificaties
Markeren:
Elektrische tweedehands hydraulische slangcrimper
,Krachtige tweedehands hydraulische slangcrimper
,andere hydraulische slangcrimpmachine van tweedehands
Crimping Range:
14 - 127mm
Hose Size:
1/4 - 3 inch
Die Sets:
15
Max. Opening:
35 mm
Color:
Blauw
Crimping Force:
780T
Product Name:
E150 gebruikte Hydraulische Slang Plooiende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
650*550*650mm
Weight:
Biozorg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-E150
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Tweedehands hydraulische slangcrimper Hyd slangcrimping machine Air slangcrimper
Krachtige hydraulische slangkrimpmachine MS-E150
MS-E150 slangcrimper machine is een drie-inch model met die sets 13. Het neemt wereldberoemde hydraulische cilinder maken technologie, waardoor de machine crimp met grotere kracht en eenvoudig onderhoud.
Hoofdkenmerken
- Hoge hardheid met één stuk structuur
- Geavanceerde krimpcontrole micrometer, hoge nauwkeurigheid
- Schimmel met kwaliteitsstaal na warmtebewerking
- Bekende onderdelen, langere levensduur
Technische gegevens
| Model | MS-E150 Gebruikte hydraulische slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 127 (mm) |
| Krimpkracht | 780 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 3 (inch) |
| Max. Opening | 35 mm |
| Strijksets | 15 |
| Type van de matrijzen | 150 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Gewicht | 250 (kg) |

150 CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 78 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
Verwijder
- Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar in verschillende maten of vormen
- Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
- * voor niet-standaard strijksets

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.