Specificaties
Markeren:
2 inch draagbare hydraulische slangkremer
,300T draagbare hydraulische slangkremer
,10 Die Sets Hydraulische slangkremper
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
300T
Product Name:
51DC draagbare hydraulische slangtang
Application:
Dienst
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Beschikbaar
Size:
650*600*600 mm
Weight:
170 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-51DC
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Twee inch Draagbare Hydraulische slang Crimper Hoogdruk Hydraulische slang Crimping Tool
24V draagbare hydraulische slangcrimper MS-51DC
Beschrijving
De draagbare hydraulische slangkrimpmachine MS-51DC is een van onze best verkochte modellen.
Hoofdkenmerken
- Met hoge nauwkeurigheid krimpen
- gesmeed staalcilinder voor hoge stabiliteit
- Eenvoudige structuur met lage onderhoudskosten
Technische gegevens
| Model | MS-51DC Draagbare hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 300 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 170 (kg) |
51 SERIE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Alternatieve spanningsopties: 220V, 380V, 110V, 208V, 240V, 415V

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.