Specificaties
Markeren:
2 inch draagbare hydraulische slangkremer
,300T draagbare hydraulische slangkremer
,10 Die Sets Hydraulische slangkremper
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
Blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
300T
Product Name:
51DC draagbare hydraulische slangtang
Application:
Dienst
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Beschikbaar
Size:
650*600*600 mm
Weight:
170 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-51DC
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Twee inch Draagbare Hydraulische slang Crimper Hoogdruk Hydraulische slang Crimping Tool
24V draagbare hydraulische slangcrimper MS-51DC
Beschrijving
De draagbare hydraulische slangkrimpmachine MS-51DC is een van onze best verkochte modellen.
Hoofdkenmerken
- Met hoge nauwkeurigheid krimpen
- gesmeed staalcilinder voor hoge stabiliteit
- Eenvoudige structuur met lage onderhoudskosten
Technische gegevens
| Model | MS-51DC Draagbare hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 300 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 170 (kg) |
51 SERIE CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Verwijder
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Alternatieve spanningsopties: 220V, 380V, 110V, 208V, 240V, 415V

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.