Specificaties
Markeren:
E150 draagbare hydraulische slangtang
,Eenvoudige structuur Draagbare hydraulische slangkremer
,E150 Hydraulische slangkremper
Crimping Range:
14 - 127mm
Hose Size:
1/4 - 3 inch
Die Sets:
15
Max. Opening:
35 mm
Color:
Blauw
Crimping Force:
780T
Product Name:
E150 draagbare hydraulische slangtang
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
650*550*650mm
Weight:
Biozorg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-E150
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Draagbare hydraulische slangkrimpmachine remlijnkrimpmachine Finn Power Krimpmachine
FAMOUS PORTABLE HYDRAULIC HOSE CRIMPER MS-E150 is een van de meest bekende draagbare hydraulische slangen
De draagbare hydraulische slangkrimpmachine MS-E150 is beroemd om zijn grote slangkrimpcapaciteit met een compacte structuur.water- of luchtslangen onder lage druk, draad en kabels, stalen buizen enz.
Hoofdkenmerken
- Grote krimpbereik van 1/4 inch tot 3 inch
- Gesmeed staal dat de cilinder maakt, hoge stabiliteit
- Die sets zijn met hoge warmteverwerking, hoge hardheid
Technische gegevens
| Model | MS-E150 Draagbare hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 127 (mm) |
| Krimpkracht | 780 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 3 (inch) |
| Max. Opening | 35 mm |
| Strijksets | 15 |
| Type van de matrijzen | 150 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Gewicht | 250 (kg) |
150 Crimper Die Sets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 74 mm | 110 |
| 74 | 74 - 78 mm | 110 |
| 78 | 78 - 87 mm | 110 |
Opmerking:
1) Op maat gemaakte strijksets zijn verkrijgbaar met verschillende grootte of vorm
2) Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
3) Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
4) * voor niet-standaard strijksets
1) Op maat gemaakte strijksets zijn verkrijgbaar met verschillende grootte of vorm
2) Speciale spanningen zoals 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
3) Voetpedaal beschikbaar om de handen vrij te maken
4) * voor niet-standaard strijksets




Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.