Specificaties
Markeren:
NC130 draagbare hydraulische slangkrimpmachine
,Lichte draagbare hydraulische slangkrimpmachine
,NC130 Draagbare slangkrimpmachine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
Blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
NC130 draagbare hydraulische slangtang
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*650mm
Weight:
240 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-NC130
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Hydraulisch bevestigbaar krimpgereedschap Draagbare hydraulische slangkrimpmachine
Draagbare hydraulische slangcrimper MS-NC130
Beschrijving
MS-NC130 draagbare hydraulische slang krimpmachine staat bekend om zijn intelligente CNC-besturingssystemen en uitgebreide krimpbereik.Het is een van de best verkochte modellen in zijn categorie..
Voordelen
- Geavanceerde PLC-besturing voor hoge stabiliteit
- Snelle bedrijfssnelheid voor grote productiecapaciteit en hoge efficiëntie
- Unieke productietechnologie voor cilinders voor een langere levensduur
- Hoogwaardige, gerenommeerde onderdelen
Technische gegevens
| Model | MS-NC130 Draagbare hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3.75 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Gewicht | 240 (kg) |

P32 CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 tot en met 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
Verwijder
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar


Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.