<
>
Specificaties
Markeren:
Grote krachtige draagbare hydraulische slangkremer
,E180 Draagbare hydraulische slangkremper
,Gereedschap voor het krimpen van buizen onder hoge druk
Crimping Range:
14 - 167mm
Hose Size:
1/4 - 4inch
Die Sets:
18
Color:
grijs en blauw
Max. Opening:
45 mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
E180 draagbare hydraulische slangtang
Application:
Productie
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
7,5 kW
Size:
800*650*880mm
Weight:
510 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-E180
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Draagbare hydraulische slangcrimper Hoogdruk slangcrimping machine slang swage
4 inch HIGH HYDRAULIC HOSE CRIMPER MS-E180
Hoofdkenmerken
- Grote voetpedaal schakelaar, handiger
- Aluminium motor met koperdraad, stabieler
- Finn power micrometer, nauwkeuriger
Technische gegevens
| Model | MS-E180 Draagbare hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 167 (mm) |
| Krimpkracht | 980 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 (inch) |
| Max. Opening | 45 mm |
| Strijksets | 18 |
| Type van de matrijzen | 32 180 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 380 (V) |
| Motorvermogen | 7.5 (KW) |
| Lange | 800 mm |
| Breedte | 650 mm |
| Hoogte | 880 mm |
| Gewicht | 510 (kg) |
E180 CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 15 mm | 55 |
| 15 | 15 - 18 mm | 55 |
| 18 | 18 - 21 mm | 55 |
| 21 | 21 - 24 mm | 55 |
| 24 | 24 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 33 mm | 55 |
| 33 | 33 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45-51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 66 mm | 100 |
| 66 | 66 - 73 mm | 110 |
| 73 | 73 - 90 mm | 110 |
| 90 | 90 - 96 mm | 120 |
| 96 | 96 - 102 mm | 120 |
| 102 | 102 - 108 mm | 120 |
| 108 | 108 - 114 mm | 120 |
| 114 | 114 - 123 mm | 120 |
| 123 | 123 - 136 mm | 120 |
Verwijder
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.