Specificaties
Markeren:
Groot vermogen slang krimpmachine
,4 inch slang krimpmachine
,6.5KW CNC slangcrimpmachine
Crimping Range:
14 - 127mm
Hose Size:
1/4 - 4inch
Die Sets:
27
Color:
grijs en blauw
Max. Opening:
80 mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
P180 Plooiende Machine
Application:
Productie
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
6,5 kW
Size:
780*1050*1650mm
Weight:
1520kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
MS-P180
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
MS-P180 slangkrimpmachine
De MS-P180 is een krachtige hydraulische slangkrimpmachine die is ontworpen voor industriële toepassingen, met een verbeterd ontwerp van het DX68-model met verbeterde mogelijkheden voor slangen met een grote diameter.
Belangrijkste kenmerken
- Intelligent CNC-besturingssysteem voor een hoogstabiele werking
- Geavanceerd ontwerp voor olieoverdracht voor optimale prestaties
- Noodstopfunctie voor meer veiligheid
- Drukmeter voor duidelijke controle
- Grote opening voor een gemakkelijke voeding van gebogen fittings
- met een diameter van niet meer dan 50 mm
Technische specificaties
| Model | MS-P180 slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 127 mm |
| Krimpkracht | 980 ton |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 inch |
| Max. Opening | 80 mm |
| Strijksets | 27 |
| Type van de matrijzen | P32 P180 |
| Stelseldruk | 31.5 MPa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | UC |
| Standaardspanning | 380V 50HZ |
| Motorvermogen | 30,75 kW |
| Lange | 780 mm |
| Breedte | 1050 mm |
| Hoogte | 1650 mm |
| Gewicht | 1520 kg |
P180 Standaard strijksets
| Sterven Nee. | Verminderingsbereik (mm) |
|---|---|
| 6* | 6.0 tot 8.0 |
| 8* | 8.0 tot en met 10.0 |
| 10* | 10.0 - 12.0 |
| 12* | 12.0 tot en met 14.0 |
| 14 | 14.0 tot 16.0 |
| 16 | 16.0 tot 19.0 |
| 19 | 19.0 tot 22.0 |
| 22 | 22.0 - 26.0 |
| 26 | 26.0 - 30.0 |
| 30 | 30.0 tot 34.0 |
| 34 | 34.0 tot 39.0 |
| 39 | 39.0 - 45.0 |
| 45 | 45.0-51.0 |
| 51 | 51.0 - 57.0 |
| 57 | 57.0 - 63.0 |
| 63 | 63.0 - 69.0 |
| 69 | 69.0 - 74.0 |
| 74 | 74.0 tot 80.0 |
| 78 | 78.0 - 87.0 |
| 84 | 84.0 - 92.0 |
| 92 | 92.0 tot 100.0 |
| 100 | 100.0 tot 108.0 |
| 108 | 108.0 - 116.0 |
| 116 | 116.0 - 126.0 |
| 126 | 126.0 - 136.0 |
| 136 | 136.0 - 146.0 |
| 146 | 146.0 - 156.0 |
| 156 | 156.0 - 166.0 |
| 166 | 166.0 - 178.0 |
| 178 | 178.0 - 190.0 |
| 190 | 190.0 - 202.0 |
Belangrijke opmerkingen
• "*" geeft niet-standaard strijksets aan
• Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
• Speciale spanningen (110V, 208V, 240V, 415V) zijn beschikbaar
Ontwerpvoordelen
Grote opening met een breed krimpbereik, verticale beweging voor een hoge nauwkeurigheid
Verharden machine rack gebouwd met hoogwaardig staal, met uitstekende anti-roest en anti- slijtage mogelijkheden
Een groot voetpedaal als standaard accessoire voor een gemakkelijke bediening en een hoge productiviteit
Voorwerpen van slangen voor het krimpen

Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.