Specificaties
Markeren:
Plooiende Machine van de workshop de Hydraulische Slang
,Plooiende Machine van de hoge druk de Hydraulische Slang
,Hydraulische Slang Plooiende Machine 31.5Mpa
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500T
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3 kW
Size:
670*430*820mm
Weight:
260 kg
Product Name:
hydraulische slang krimpmachine
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Werkplaats Hydraulische slangkrimpmachine MS-51
MS-51 is een basis slangpers krimpmachine met een krimpbereik van 1/4 inch tot 2 inch.met zowel volledig automatische als semi-automatische modus beschikbaar.
Hoofdkenmerken
- gevormde hydraulische krimpcilinder met een hoge hardheid
- Automatische en semi-automatische werkwijzen
- Olijniveausregelaar voor gemakkelijke bewaking
- Optioneel pedaalschakelaar voor flexibel bedienen
- Werklicht voor duidelijk zicht tijdens het krimpproces
Technische specificaties
| Model | MS-51 slangkremer |
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 670 mm |
| Breedte | 430 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 260 (kg) |
51 Slangenkrempersets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 90 |
Belangrijke opmerkingen
- * geeft niet-standaard strijksets aan
- Op maat gemaakte matrijzen met verschillende vormen en lengtes zijn beschikbaar
- Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V
Optioneel accessoire
- Snel wisselgereedschap
- Snel vervangen die set rack
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.