4 duim - hoge Crimper van de Drukslang
,102mm Crimper van de Hoge drukslang
,102mm Hydraulische Slangcrimper
De MS-S102 hydraulische slangpresser is een zware slangcrimper die is ontworpen voor industriële en hydraulische slangassemblages tot 10 mm met 6 lagen.Het kan ook krimp kleinere slangen tot 1/4 inch grootteDe krimpgrootte wordt gecontroleerd door een micrometer met hoge precisie voor optimale resultaten.
- Compatibel met slangen van 1/4" tot 4"
- Grote drukkrachtcapaciteit
- Ergonomisch ontwerp voor het comfort van de bediener
- Hoogwaardig oliepompsysteem
| Model | MS-S102 slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 187 (mm) |
| Krimpkracht | 1500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 (inch) 6 lagen |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 16 + 1 |
| Type van de matrijzen | 51 + 102 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 850 mm |
| Breedte | 530 (mm) |
| Hoogte | 980 mm |
| Gewicht | 500 (kg) |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 tot en met 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 75 mm | 80 |
| 75 | 75 - 87 mm | 100 |
| 87 | 87 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 115 mm | 120 |
| 115 | 115 - 130 mm | 120 |
| 130 | 130 - 147 mm | 120 |
- * betekent niet-standaard strijksets
- Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
- Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V
- Snel wijzigen tool
- UC-controlesysteem
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.