Specificaties
Markeren:
Crimper van de veilige exploitatie Hydraulische Slang
,87mm Hydraulische Slangcrimper
,14mm Hydraulische Pijp Dringende Machine
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
E130-I Pijp Dringende Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
3,75 kW
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-e130-I
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Draagbare handmatige hydraulische pijppersmachine gebreide remlijn krimpgereedschap
HIDRAULISCH PIPE PRESSEREN E130-I
Beschrijving
De MS-E130-I slangcrimper is ontworpen voor hydraulische hogedruk slangverbinding met tot 6 lagen.Het beschikt over een hoge kwaliteit staal hydraulische cilinder en unieke dubbele conische master die structuur, waardoor een hoge precisie van de krimpoperaties wordt gewaarborgd.
De hydraulische slangkrimpmachine E130-I ondersteunt het drukken van oliehols met hoge druk met toebehoren in hydraulische systemen en industriële leidingen met flensbehoren.Met een aanzienlijke krimpkracht en een snelle snelheid, werkt het efficiënt voor hoogfrequente toepassingen.
Voordelen
- Geschikt voor slangen van 1/8" tot 2" met 4 lagen
- Die sets kunnen worden gewijzigd met een snelle verandering tool
- Ergonomische machinehoogte voor gebruiksgemak
- Voetpedaal om de bedrijfsdoeltreffendheid te verbeteren
Technische gegevens
| Model | Met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 (mm) |
| Gewicht | 310 (kg) |
P32 CRIMPER DIE SETS
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm. | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm. | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm. | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm. | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm. | 110 mm |
Verwijder
• "*" geeft niet-standaard strijksets aan
• Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
• Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
Optioneel
• UC-besturingssysteem
• Plaatsbeperking
• Plaatsbeperking
Algemene Beoordeling
vijfsterren
67%
4 sterren
33%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.