Specificaties
Markeren:
Plooiende Hulpmiddel van de hoge druk het Rubberslang
,Industriële Slang Plooiende Machine 2 Duim
,Rubberslang het Plooien Machinehoge druk
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Max. Opening:
31 mm
Voltage:
220V/ 380v
Frequency:
50Hz/60Hz
Product Name:
E38 Slangcrimper Machine
Application:
Werkplaats
Size:
630*450*600mm
Weight:
200 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-E38
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Finn Power P32 handmatige industriële slangkremer
professionele machines voor het krimpen van rubber slangen voor hydraulische toepassingen
MS-E38 Industriële slangkrimpmachine
Beschrijving
De MS-E38 slangcrimper is ontworpen voor hydraulische hogedruk- en laagdrukrubber slang assemblage, ondersteunende maten van 1/4 "tot 2" met 4-laag constructie.De compacte structuur bespaart ruimte tijdens transport en gebruikDe terugbeweging van de krimp is hydraulisch gecontroleerd voor een stabiele en precieze prestatie.
De krimpmaster die heeft een dubbele kegelvormige vormgeving, waardoor een hogere druk wordt toegepast en een superieure krimpnauwkeurigheid voor slang- en buisverbindingen mogelijk is.
Belangrijkste voordelen
- Ondersteunt rubber druk slang swaging van 1/4 "tot 2" met 4 lagen
- Crimpvorm heeft een hoge hardheid van HRC58 tot en met HRC63
- Hydraulische oliepomp met grote afvoer genereert een aanzienlijke krimpkracht
- Hydraulische rubber slang assemblages krimpen zonder conische vervorming problemen
Technische specificaties
| Model | MS-E38 slangkrimpmachine |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 650 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 38 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) |
| Motorvermogen | 3 (KW) |
| Lange | 630 (mm) |
| Breedte | 450 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Gewicht | 200 (kg) |
E38 Hydraulische slangkrimpmachine die sets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm. | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm. | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 60 mm |
| 16 | 16... 20 mm. | 60 mm |
| 20 | 20... 22 mm. | 60 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 60 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 38 mm. | 70 mm |
| 38 | 38... 46 mm | 70 mm |
| 46 | 46... 54 mm | 80 mm |
| 54 | 54... 64 mm | 80 mm |
| 64 | 64... 69 mm | 80 mm |
| 69 * | 69... 74mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm. | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm. | 110 mm |
Belangrijke opmerkingen
- " * " geeft niet-standaard strijksets aan
- Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
- Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
Optioneel
- UC-besturingssysteem
- Positiegrensinrichting
CE-certificaat voor slangpersmachine E38
ISO 9001 kwaliteitscertificaat
ISO 9001 kwaliteitscertificaat voor kabel-swagmachine van Mension
Algemene Beoordeling
vijfsterren
50%
4 sterren
50%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.