Specificaties
Markeren:
4 Crimper van de duim Industriële Slang
,4 Plooiende Machine van de duim de Hydraulische Slang
,Grote het Openen Industriële Slangcrimper
Crimping Range:
14 - 187mm
Hose Size:
1/4 - 4inch
Die Sets:
-25℃~50℃
Color:
blauw
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
1500T
Product Name:
S102 Slangcrimper Machine
Application:
Productie
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
4 kW
Size:
850*530*980mm
Weight:
Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-S102
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Grote slangcrimper 4 inch Hydraulische slangcrimpermachine Krachtige slangpers
Productoverzicht
De MS-S102 is een 4 inch 6-versnellings hydraulische slangpers met een grote openingskop.met een breedte van niet meer dan 30 mm, maar niet meer dan 50 mm,.
De matrijzen worden met hoge frequentie verwerkt om de hardheid te vergroten.in combinatie met een precieze afwerkingspolering die hen ideaal maakt voor het persen van staalkoolstofferrule, terwijl de slangoppervlakken worden beschermd tijdens het krimpproces.
Belangrijkste voordelen
- Compatibel met hogedruk- en industriële slangen van 1/4" tot 4"
- Grote drukkracht en groot openingshoofdontwerp
- Ergonomisch ontwerp geoptimaliseerd voor het comfort en de efficiëntie van de bediener
- Hoge kwaliteit grote rook olie pomp voor betrouwbare prestaties
Technische specificaties
| Model | MS-S102 Hydraulische slangkrimpmachine |
| Krimpbereik | 14 - 187 (mm) |
| Krimpkracht | 1500 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 4 (inch) 6 lagen |
| Max. Opening | 30 mm |
| Strijksets | 16 + 1 |
| Type van de matrijzen | 51 + 102 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.05 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 (V) / 380 (V) |
| Motorvermogen | 4 (KW) |
| Lange | 850 mm |
| Breedte | 530 (mm) |
| Hoogte | 980 mm |
| Gewicht | 510 (kg) |
S102 Standaard strijksets voor slangklemmen
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 tot en met 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 75 mm | 80 |
| 75 | 75 - 87 mm | 100 |
| 87 | 87 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 115 mm | 120 |
| 115 | 115 - 130 mm | 120 |
| 130 | 130 - 147 mm | 120 |
Belangrijke opmerkingen:
• * geeft niet-standaard strijksets aan
• Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
• Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
• * geeft niet-standaard strijksets aan
• Op aanvraag zijn op maat gemaakte strijksets beschikbaar
• Speciale spanningsopties: 110V, 208V, 240V, 415V beschikbaar
Optioneel accessoire
- Snel wijzigen tool
- UC-controlesysteem
Verzamelmonster
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.