Specificaties
Markeren:
1“ Handslang Dringende Machine
,P16 Slangcrimper
,Crimper van de hoge Precisieslang
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
7
Color:
blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
Product Name:
P16 Slangcrimper Machine
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-P16
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
1 " Finn Power P16HP handmatige slangpersmachine Crimping machine
1 " handmatige slangpersmachine hoge precisie P16 slangkremer
1 cm handmatige slangdrukmachine P16
Beschrijving
De P16 slangkrimpmachine biedt talrijke voordelen die het onderscheidt van de concurrentie.
Belangrijkste voordelen zijn:
- Verscheidenheid:Speciaal ontworpen voor een 1 cm-slangenassemblage, met optimale compatibiliteit en prestaties voor een breed scala aan toepassingen.
- Precieze krimp:Precieze techniek zorgt voor nauwkeurige en consistente krimp, wat resulteert in veilige en lekvrije slangverbindingen.
- Gebruikersvriendelijk:De intuïtieve interface maakt de bediening eenvoudig met een minimale leercurve.
- Duurzaamheid:Gebouwd met robuuste materialen en betrouwbare componenten om het zwaar gebruik te weerstaan, waardoor langdurige prestaties met minimaal onderhoud worden gewaarborgd.
- Efficiëntie:De snelle en efficiënte krimpmogelijkheden verbeteren de productiviteit doordat slangmontagewerkzaamheden tijdig worden voltooid.
- Professionele resultaten:Het bereiken van professionele slangverbindingen met een consistente kwaliteit, waarbij de hoogste prestatienormen en betrouwbaarheid worden gewaarborgd.
Ervaar de voordelen van de P16 slangkrimpmachine en verhef uw slangassemblage naar nieuwe hoogten.
Technische gegevens
| Model | P16 Slangenkrimpgereedschap |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 (inch) |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 (mm) |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 32 (kg) |
P16 GESCHNEDENDE MACHINE VAN DE SLOER
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Verwijder
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Max. opening is de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Optioneel
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controle
P16 HYDRAULISCH KRIEMMEREN MACHINE toepassingen
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.