Specificaties
Markeren:
Handslangcrimper 2 Duim
,Crimper van de workshop Draagbare Hydraulische Slang
,Hydraulische Pijp Dringende Machine 51m
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inch
Die Sets:
10
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
350T
Product Name:
51M Manual Hose Crimper
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
Handpomp
Size:
730*550*680mm
Weight:
170 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-51M
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
Handmatige hydraulische slangcrimper 2 inch Pipe Pressing Machine OP Crimping Machine
Handmatige slangcrimper MS-51M
Beschrijving
De handmatige slangkrimpmachine met handpomp combineert het gemak van handmatige bediening met de kracht van hydraulisch krimpen.Deze draagbare en compacte machine biedt uitzonderlijke controle en precisie, zodat de slangverbindingen altijd consistent en veilig zijn.
Met een stevige constructie en duurzame materialen is deze machine gebouwd om de strengheid van veeleisende werkomgevingen te weerstaan.vermindering van de vermoeidheid van de gebruiker tijdens langdurig gebruikBovendien maakt het compacte ontwerp het gemakkelijk te vervoeren en op te slaan, waardoor het een waardevolle troef is voor mobiele technici en veldwerkers.
Deze veelzijdige machine is compatibel met een breed scala aan slanggroottes en -types, voor verschillende industriële en commerciële toepassingen.met een vermogen van niet meer dan 10 kW, de handmatige slangkrimpmachine met handpomp levert betrouwbare resultaten.
Bovendien is de gebruiksvriendelijke werking van deze machine geschikt voor zowel ervaren professionals als beginners.Iedereen kan snel leren om de machine effectief te bedienen, het verbeteren van de productiviteit en het verminderen van stilstandstijden.
Voordelen
- Veelzijdige compatibiliteit met verschillende slangen
- Gebruikersvriendelijke bediening voor alle niveaus
- Sterke en duurzame constructie
- Draagbaar en compact ontwerp
Technische gegevens
| Model | 51M Hydraulische slangkremer |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 87 (mm) |
| Krimpkracht | 350 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2 (inch) |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 10 |
| Type van de matrijzen | 51 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 730 (mm) |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 680 mm |
| Gewicht | 170 (kg) |
51 Strijkmachinesets
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 35 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 13 tot en met 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 74 mm | 80 |
Notitie
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Max. opening is de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Facultatief
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controle
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.