P16HP handslangcrimper
,Hydraulisch de Slang Plooiend Hulpmiddel van de handpomp
,12v handslangcrimper
Eenvoudig te bedienen hydraulische slang crimper P16HP
Beschrijving
De P16HP handmatige draagbare pijpcrimpmachine is een veelzijdig en efficiënt gereedschap dat is ontworpen voor installatie- en reparatiewerkzaamheden op het terrein.Deze compacte en draagbare machine biedt een handige oplossing voor professionals die werken in industrieën zoals loodgieter, HVAC en bouw.
Met zijn handmatige bediening zorgt de P16HP voor nauwkeurige en veilige krimps, waardoor betrouwbare leidingsverbindingen worden geleverd.Het lichtgewicht maakt het gemakkelijk te vervoeren en te bedienen in verschillende werkomgevingenDe machine ondersteunt een breed scala aan buisgroottes en fittings, voor verschillende toepassingen en vereisten.De P16HP Draagbare Pipe Crimping Machine is een essentieel hulpmiddel voor professionals die efficiëntie en nauwkeurigheid zoeken in hun pijpleidingen.
Hoofdkenmerken
1Duurzame bouw:
- Langdurige betrouwbaarheid.
2Precieze krimpresultaten:
- Precieze slangverbindingen.
3Snel opzetten:
- Makkelijk en efficiënt.
4Versadigbaarheid op het terrein:
- Draagbaar en aanpasbaar.
Technische gegevens
| Model | P16HP slangkremer |
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 (inch) |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning |
Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 (mm) |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 32 (kg) |
P16 GESCHNEDENDE MACHINE VAN DE SLOER
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Verwijder
- * voor niet-standaard strijksets;
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar;
- Max. opening is de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen.
Optioneel
- Snel wisselgereedschap
- Snel vervangen die set rack;
- UC-controle;
P16 HYDYARULIC CRIMPING MACHINE toepassingen

Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.