Specificaties
Markeren:
25mm de Plooiende Machine van de Hoge drukslang
,Crimper van de hoge druk Draagbare Hydraulische Slang
,P16HP Crimper van de hoge drukslang
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
7
Color:
Blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
Product Name:
P16HP de Plooiende Machine van de hoge drukslang
Application:
Werkplaats
Oil Tank:
20L
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
Lidstaten-P16HP
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
25 mm hogedruk slangkrimpmachine P16HP Draagbare hydraulische slangkrimper
Productoverzicht
De P16HP handmatige draagbare slangclipper, een veelzijdig en robuust gereedschap dat is ontworpen voor efficiënte slangmontage en -reparatie.Deze draagbare kremer beschikt over een hoge druk capaciteit en handpomp werking, waardoor het ideaal is voor professionals in verschillende industrieën.
De P16HP zorgt voor nauwkeurige en veilige krimps en levert betrouwbare en lekvrije slangverbindingen.Deze crimper biedt flexibiliteit en gemak voor toepassingen op het terreinDe duurzame constructie en het ergonomische ontwerp maken het betrouwbaar en hanteerbaar.
Hoofdkenmerken
- Hoogdrukcapaciteit:Krachtige krimpkracht voor veeleisende toepassingen
- Draagbaar ontwerp:Gemakkelijk te vervoeren en ter plaatse te gebruiken
- Handpompbewerking:Handmatige en efficiënte bediening zonder externe stroom
- Precieze krimpresultaten:Precieze slangverbindingen voor lekvrije prestaties
- Duurzaam en betrouwbaar:Langdurige prestaties in industriële omgevingen
Technische specificaties
| Model | P16HP Draagbaar kabelpersinstrument |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 (inch) |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 (mm) |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 32 (kg) |
P16 Slangenpersmachineset
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Notities:
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Max. opening is de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Max. opening is de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Optioneel accessoire
- Snel wisselgereedschap
- Snel vervangen die set rack
- UC Control.
Toepassingen

Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.