Specificaties
Markeren:
S32 Drukslangenkremper
,3 inch druk slang Crimper Machine
,Hydraulische krimpmachine voor het bevestigen van buizen
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inch
Die Sets:
13
Color:
blauw
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650T
Product Name:
S32 Slangencremper
Application:
Werkplaats
System Pressure:
31,5 MPa
Power:
4 kW 50 Hz
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310 kg
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
S32
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
S32 Hydraulische Slangpersmachine
De S32 slangpersmachine is een geavanceerd industrieel gereedschap, ontworpen om uit te blinken in slangassemblagetoepassingen. Het beschikt over precieze hydraulische technologie die zorgt voor veilige en lekvrije slangverbindingen.
Belangrijkste Voordelen
- Precisie hydraulisch systeem voor veilige persingen
- Gebruiksvriendelijke digitale interface voor aanpassing
- Robuuste constructie garandeert duurzaamheid en betrouwbaarheid
Technische Specificaties
| Model | S32 Slangpersmachine |
|---|---|
| Persbereik | 14 - 87 mm |
| Perskracht | 650 T |
| Slangmaat | 1/4 - 2,5 inch |
| Max. Opening | 31 mm |
| Matrijzensets | 13 |
| Matrijzenset Type | P32 |
| Systeemdruk | 31,5 Mpa |
| Nauwkeurigheid | 0,01 mm |
| Besturing | MS |
| Standaard Spanning | 220 V |
| Motorvermogen | 3 KW |
| Lengte | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
| Gewicht | 310 KG |
P32 Slangpers Matrijzensets
| Matrijsnr. | Persbereik | Lengte |
|---|---|---|
| 6 * | 6 ... 8mm | 55mm |
| 8 * | 8 ... 10mm | 55mm |
| 10 * | 10 ... 12mm | 55mm |
| 12 * | 12 ... 14mm | 55mm |
| 14 | 14 ... 16mm | 55mm |
| 16 | 16 ... 19mm | 55mm |
| 19 | 19 ... 22mm | 55mm |
| 22 | 22 ... 26mm | 70mm |
| 26 | 26 ... 30mm | 70mm |
| 30 | 30 ... 34mm | 70mm |
| 34 | 34 ... 39mm | 75mm |
| 39 | 39 ... 45mm | 75mm |
| 45 | 45 ... 51mm | 90mm |
| 51 | 51 ... 57mm | 90mm |
| 57 | 57 ... 63mm | 100mm |
| 63 | 63 ... 69mm | 110mm |
| 69 | 69 ... 74mm | 110mm |
| 74 * | 74 ... 78mm | 110mm |
| 78 * | 78 ... 87mm | 110mm |
• "*" geeft niet-standaard matrijzensets aan
• Op maat gemaakte matrijzensets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
• Op maat gemaakte matrijzensets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
Optionele Functies
- UC besturingssysteem
- Positiebegrenzingsapparaat
Persapplicaties
Algemene Beoordeling
vijfsterren
67%
4 sterren
33%
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.