P32 Hydraulische slangbuiscrimpmachine
,3 inch Hydraulische Pipe Crimping Machine
,Crimper voor hydraulische slangen voor auto's
De S32 slangcrimper is een veelzijdig industrieel gereedschap dat is ontworpen voor het nauwkeurig krimpen van slangfittings van 1/4 inch tot 2 inch in diameter.Deze robuuste apparatuur zorgt voor veilige verbindingen in hydraulische systemenMet uitwisselbare matrijzen en verstelbare instellingen levert het een consistente,betrouwbare prestaties met gebruiksvriendelijke bedieningselementen en verbeterde veiligheidskenmerken.
- Verminderingsbereik:Handvaten slangen van 1/4 inch tot 2 inch diameter voor veelzijdige toepassingen
- met een vermogen van niet meer dan 50 WMeerdere strijksets zijn geschikt voor verschillende slanggroottes en toepassingssoorten
- Verstelbare instellingenPrecieze controle van de krimpdruk en -diepte voor consistente resultaten
- Hydraulische kracht:Biedt een aanzienlijke kracht voor effectieve en betrouwbare crimping-operaties
| Model | S32 Slangenkremperpers |
| Krimpbereik | 14 - 87 mm |
| Krimpkracht | 650 T |
| Grootte van de slang | 1/4 - 2,5 inch |
| Max. Opening | 31 mm |
| Strijksets | 13 |
| Type van de matrijzen | P32 |
| Stelseldruk | 31.5 Mpa |
| Precisiteit | 00,01 mm |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | 220 V |
| Motorvermogen | 3 kW |
| Lange | 650 mm |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 1360 mm |
| Gewicht | 310 kg |
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm. | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm. | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm. | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm. | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm. | 110 mm |
• "*" geeft niet-standaard strijksets aan
• Op maat gemaakte strijksets zijn beschikbaar
• Speciale spanningen 110V, 208V, 240V, 415V zijn beschikbaar
- UC-besturingssysteem
- Positiegrensinrichting
De hydraulische slangkrimpmachine P32 is ontworpen voor verschillende industriële toepassingen, waaronder hydraulische systemen, autocomponenten,en productieprocessen die veilige slangverbindingen vereisen.
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.