Specificaties
Markeren:
Pipe Fitting Press Machine 1/4"
,P16HP Pipe Fitting Press Machine
,Handmatige P16HP hydraulische slangkrimpmachine
Crimping Range:
14 - 45mm
Hose Size:
1/4 - 1inch
Die Sets:
8
Color:
blauw
Max. Opening:
20 mm
Crimping Force:
150T
Product Name:
P16 Handmatige kabelpersmachine
Application:
Dienst
Oil Tank:
20L
Power:
Handpomp
Size:
400*320*300mm
Weight:
32KG
Belangrijkste kenmerken
Merknaam:
MENSION
Modelnummer:
P16
Plaats van herkomst:
KN-nummer
Certificering:
CE RoHS
Minimale bestelhoeveelheid:
1 set
Prijs:
Contact Us
Leveringscapaciteit:
1000 stuks per maand
Levertijd:
2 - 7 Werkdagen
Betalingsvoorwaarden:
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Standaard Verpakking:
Één Triplex voor Één Reeks
Productbeschrijving
1" handmatige slangpersmachine P16HP Hydraulische slangkrimpmachine
Draagbare handmatige slangpers P16MP
In de industrie regeren precisie en efficiëntie.met zorgvuldigheid ontworpen om slangassemblageprocessen te stroomlijnen met ongeëvenaarde nauwkeurigheid en betrouwbaarheid.
Deze innovatieve machine is ontworpen voor slangen tot een centimeter in diameter.Van autowerkplaatsen tot bouwplaatsen, zijn veelzijdigheid kent geen grenzen.
Neem afscheid van de arbeidende handmatige krimptechnieken en omarm de toekomst van slangmontage technologie.Verwacht niets minder dan naadloze werkzaamheden en verhoogde productiviteit.
Hoofdkenmerken
- Draagbaarheid:Onze handmatige 1 inch slangkrimpmachine is compact en licht, zodat u het overal mee kunt nemen, waardoor u gemakkelijk en flexibel kunt werken.
- Precieze krimp:Deze machine is ontworpen met precisie in het achterhoofd, zodat uw klemmen betrouwbaar en lekvrij zijn en gemakkelijk voldoen aan de industriestandaarden.
- Gemakkelijk te gebruiken:Met een gebruiksvriendelijk ontwerp is het makkelijk om slangen te krimpen.u kunt snel resultaten van professionele kwaliteit bereiken zonder de noodzaak van ingewikkelde installaties of externe energiebronnenMeester de kunst van slangkrimping moeiteloos!
Technische gegevens
| Model | P16 Draagbare slangpers |
|---|---|
| Krimpbereik | 14 - 47 mm |
| Krimpkracht | 150 (T) |
| Grootte van de slang | 1/4 - 1 (inch) |
| Max. Opening | 20 mm |
| Strijksets | 7 |
| Type van de matrijzen | P16 |
| Stelseldruk | 31.5 (Mpa) |
| Precisiteit | 0.01 (mm) |
| Controle | Lid-Staten |
| Standaardspanning | Handpomp |
| Motorvermogen | Handpomp |
| Lange | 400 mm |
| Breedte | 320 (mm) |
| Hoogte | 300 mm |
| Gewicht | 32 (kg) |
P16 GESCHNEDENDE MACHINE VAN DE SLOER
| Sterven Nee. | Krimpbereik | Lange |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 tot en met 12 mm | 55 |
| 12* | 12 tot en met 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 |
Verwijder
- * voor niet-standaard strijksets
- Op maat gemaakte matrijzen zijn beschikbaar
- Max. opening is de slag tussen volledig gesloten en volledig geopende matrijzen
Optioneel
- Snel wijzigen tool
- Snel wisselen van die set rack
- UC-controle
P16 HYDRAULISCH KRIEMMEREN MACHINE toepassingen
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
Vraag een offerte
Gebruik ons online aanvraagformulier hieronder als u vragen heeft. Ons team neemt zo snel mogelijk contact met u op.